skip to Main Content

– Hva er Start Opp Salten?

Har du en god idé? Har du lyst, vilje og engasjement til å starte din egen bedrift?

Start Opp Salten er et etablererkurs for deg som er gründer i en tidlig fase og for deg som vurderer å starte egen bedrift. Start opp Salten tilbyr nå etablereropplæring gjennom Entreprenerdy. Entreprenerdy er Norges ledende aktør innen digitalisering av entreprenørskapsprosesser og gjennomføring av kompetanseprogrammer for gründere. Med Entreprenerdy forenkles gründerreisen gjennom gode metoder som er tilgjengelig for alle. Og den digitale arbeidsplattformen sikrer samhandling, slik at du som gründer enkelt kan utvikle og forbedre ditt prosjekt, i samarbeid med dine støttespillere som bl.a. kan være førstelinjetjenesten i kommunene, gründerhjelpere, Entreprenerdy mentorer og næringslivsaktører.

Start Opp Salten gir deg kunnskapen som øker dine muligheter til å lykkes og et sosialt og faglig nettverk av andre gründere – enten du har en ny bedrift eller planlegger å starte en.

Her kan du lese om tidligere deltageres erfaring med etablererprogrammet.

Les mer om kurset

Siv-Janne Er Gründer Og Daglig Leder Av Fabiola-butikken I Glomfjord.

Visjonen fra Start Opp Salten etablererkurs står fast: Fabiola vinner kunder over hele Norge

Til tross for at det er 14 år siden Siv-Janne Barvik (52) deltok på etablererkurset…

Fredrik Greger Fra Røst Har Deltatt På Start Opp Salten Etablererkurs.

Etablererkurs: Selv en hundre år gammel bedrift trenger nye idéer

Også en hundre år gammel bedrift trenger fornyelse og nye idéer, så Fredrik Greger (27),…

Gründerdrømmen nærmere virkeligheten med Start Opp Salten gründerkurs

På Start Opp Salten-kurset i 2018 jobbet 13 gründere med 9 vidt forskjellige idéer og prosjekter. Får du tilbud om å være med, la svaret være "Ja takk”!

Kontakt

Vil du delta eller har spørsmål?
Ta kontakt med en av oss!

Saltdal

Elin Kvamme
elin@saltdalutvikling.no
 477 03 705

Bodø

Karoline Nilssen
karoline@bodo.kommune.no
484 98 720

Gildeskål

Tore Laugsand
tore@sjofossen-snu.no
992 54 561

Beiarn

Bjørnar Brændmo
b.b@beiarn.kommune.no
995 58 250

Meløy

Stine Estensen
stine.estensen@mu.meloy.kommune.no
934 00 473

Fauske

Heidi Zakariassen
Heidi@faunakf.no
 998 68 506

Hamarøy

Per Elling Braseth-Ellingsen
per.braseth@hamaroy.kommune.no
907 30 262

Steigen

Andreas Sletten
andreas.sletten@steigen.kommune.no
488 84 093

Rødøy

Kristian Moen
Kristian.moen@rodoy.kommune.no
750 98 086

Sørfold

Gerd Bente Jakobsen
gbj@sorfold.kommune.no
905 06 096

Røst

Regine Berglund
regine.berglund@rost.kommune.no
994 94 585